Remontas, paslaugos

UAB „Munera“ teikia tokias paslaugas kaip kompresorių remontas, garantinė, po garantinė priežiūra.

Kompresoriai yra naudojami pačiose įvairiausiose srityse, pvz.: grožio industrijoje, statyboje, medicinoje ir pan. Visi šie įrenginiai yra labai našūs, kokybiški ir gaminami pagal griežtai nustatytus reikalavimus. Kompresoriai gali būti eksploatuojami labai ilgą laiką, tačiau anksčiau ar vėliau dėl intensyvaus darbo gali nustoti tinkamai funkcionuoti. Tokiu atveju neišvengiamas kompresorių remontas arba tam tikrų detalių pakeitimas, atnaujinimas.

Jei jau atsitiko taip, kad kompresorius sugedo, ilgai laukti nederėtų. Iš karto po gedimo kreipkitės į mus. „Munera“ Jums gali pasiūlyti labai didelį atsarginių detalių asortimentą. Mūsų specializuotoje parduotuvėje rasite viską, kas susiję su suspausto oro įranga. Taip pat visada gausite reikiamą specialistų konsultaciją visais Jus dominančiais klausimais.

Mūsų parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairių kokybiškų jungčių, perėjimų, antgalių, greito jungimo jungčių, apsauginių, atbulinių vožtuvų, manometrų, slėgio relių ir reguliatorių, tepalinių, nupūtimo pistoletų ir pan. Pasirūpinkite efektyviu kompresorių ar kitų pneumatinių įrankių darbu ir įsigykite kokybiško tepalo, kuris taip pat užtikrins įrankių ilgaamžiškumą.

„Munera“ užtikrina, kad kompresorių remontas bus atliekamas itin kokybiškai ir greitai. Mes prisiimame visą atsakomybę už atliktą darbą. Suremontuotu kompresoriumi galėsite džiaugtis dar labai ilgai, o jo darbo efektyvumas po remonto darbų nė kiek nesumažėja. Dirbkite su veikiančia, patikima ir saugia įranga. Mūsų tikslas – profesionali pagalba profesionalams!

 

PAGRINDINIŲ KOMPRESORIAUS DALIŲ APRAŠYMAS:

(užveskite pelę ant pageidaujamos detalės ir paspauskite, norėdami pamatyti išsamesnį aprašymą)

Kompresorių remontas

Kondensato išleidimo kranas Oro išėjimo kranas tiesiogiai prie rezervuaro  Jungiklis eiga-sustabdymas Slėgio relė-distancinis slėgio jungiklis Resiverio slėgio manometras Kompresoriaus duomenų lentelė El. tinklo kabelis Užpakaliniai ratai Oro rezervuaras Priekinė atrama arba besisukantis ratas Tepalo lygio stebėjimo langelis Apsauginis vožtuvas Variklio apsauga Rankena kompresoriaus perstatymui Reguliuojamojo oro slėgio manometras Oro slėgio reduktorius Elektros variklis Vamzdis į resiverį Variklio pavaros diržai Siurblys su smagračiu Įsiurbimo filtras Apsauginės diržų grotelės Atbulinis vožtuvas
Powered by WordPress | Designed by: Drug Rehab | Compare Best Bank Rates, Shared Hosting and Cheap Toys